با ما در تماس باشید
(10 خط) 36474767-071
0047 410 0917
 

گیت فروشگاهی RF

موجودی: در انبار

گیت فروشگاهی RF بنا به مورد استفاده به دو صورت تک آنتن و جفت آنتن نصب می گردد.

گیت فروشگاهیRF  در نوع جفت برد (جفت آنتن) دارای 2 برد مجزای فرستنده (Transmitter) و گیرنده    ( Reciever ) می باشد که با تبادل همزمان امواج،گیرایی سیستم را بین 2 آنتن متمرکز کرده و در محیط های پرنویز مانع تأثیر بیش از اندازه منابع نویز (سیم افقی و عمودی برق، کنتور برق، لامپ نئون، LED، هالوژن، کولرگازی، چشمی درب اتوماتیک و ...) بر عملکرد سیستم می گردد.

گیت فروشگاهی Mono RF  (تک آنتن) با داشتن تنها یک برد ادغام شده به صورت فرستنده گیرنده ( Transciever )می باشد.

 به دلیل عدم تداخل فرکانسی این نوع سیستم با سیستم های همنوع (Mono) نصب تعداد متعددی از این گیت با فواصل مشخص از هم در یک فروشگاه امکان پذیر می باشد.

مجاورت سیستم جفت برد RF همفرکانس با سیستم Mono RF تا فاصله طولی 20 متر باعث عملکرد نامناسب گیت Mono شده و به همین علت در مکان های تجاری (پاساژو...) با تراکم بالای گیت فروشگاهی سیستم Mono   پیشنهاد نمی گردد.

توجه به اين نکته حائز اهميت مي باشد که سيستم دو آنتنه از عملکرد بهتري برخوردار بوده و نسبت به سيستم تک آنتن قويتر مي باشد. بنابراين سعي مي شود در يکي از موراد زير از سيستم تک آنتن استفاده شود:

در صورتي که درب ورود به فروشگاه شما کوچک است و فضايي که بايد توسط آنتن مراقبت گردد کمتر از 100 سانتي متر است سيستم مونو يا تک آنتن مي تواند عملکرد خوبي داشته باشد.

در مواقعي که درب فروشگاه 2 لنگه بوده و آنتن بايد بين 2 لنگه نصب شود.

برای این کالا هنوز نظری ارسال نشده است

آمار سایت

تماس با ما

  • icon
    آدرس : شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 2، مرکز کامپیوتر پارس(PC Center)، طبقه 4، واحد 405
  • icon
    تلفن  : 36474767 -071 
    همراه : 47 000 41 0917
بالا