با ما در تماس باشید
(10 خط) 36474767-071
0047 410 0917
 

گیت فروشگاهی EM

موجودی: در انبار

سيستم هاي EM و يا Electromagnetic

سيستم هاي الکترومغناطيس که در بسياري از خرده فروشي ها ، فروشگاههاي زنجيرهاي و کتابخانه ها مورد استفاده است بيشتر در اروپا استفاده مي شوند. در اين فناوري يک نوار مغناطيسي ، حاوي يک تکه فلز که با لايه اي از نوار چسب به کالا متصل شده است کار اصلي را انجام مي دهد. اين نوار به سادگي با يک اسکنر که از يک ميدان مغناطيسي بسيار شديد برخوردار است غير فعال مي شود. يکي از مزيتهاي نوار مغناطيسي اين است که مي توان با يک هزينه کم آن را مجددا فعال کرده و مورد استفاده قرار داد.

اساس کار اين نوع گیت فروشگاهی بر مبناي اشباع نوار الکترومغناطيسي که همان تگ ها هستند قرار دارد. وقتي که تگ بين 2 آنتن قرار گيرد نوار مغناطيسي به حالت اشباع رفته و باعث مي شود که سيگنال ارسال شده توسط فرستنده تغيير شکل داده و آنتن گيرنده تغيير شکل در سيگنالهاي ارسالي را متوجه شود. اشباع دو بار در هر سيکل رخ مي دهد يک بار در سيکل مثبت فرستنده و يک بار در سيکل منفي آن.

اين سيستم با استفاده از ميدان مغناطيسي فرکانس پايين که به وسيله آنتن فرسنده توليد مي شود کار مي کند. هنگام عبور نوار مغناطيسي ( تگ )‌از درون گيت ، يک الگوي فرکانسي منحصر به فرد توليد مي شود، اين الگو توسط آنتن گيرنده مجاور دريافت مي شود، سيگنال دريافتي پردازش مي شود و زماني که الکوي خاص در گيرنده دريافت و پردازش شود زنگ خطر به صدا در خواهد آمد.

برای این کالا هنوز نظری ارسال نشده است

آمار سایت

تماس با ما

  • icon
    آدرس : شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 2، مرکز کامپیوتر پارس(PC Center)، طبقه 4، واحد 405
  • icon
    تلفن  : 36474767 -071 
    همراه : 47 000 41 0917
بالا